Welcome to the official web page of the 'Archaeological Park: Bosnian Pyramid of the Sun' Foundation / Dobrodošli na službenu web stranicu Fondacije 'Arheološki park: Bosanska piramida Sunca'al Park: Bosnian Pyramid of the Sun Foundation

English Bosnian Serbian Croatian German Arabic French French Swedish Italian

A+ A A-

Dobar glas daleko se čuje / Visočke piramide u slovenačkoj štampi: Istraživanja, rekordi, Novak Đoković…

Ocijenite članak
(2 ocjena)

Projekat istraživanja Bosanske doline piramida godinama je prisutan u slovenačkim printane medije, a ovih dana interesantan članak o Bosanskoj dolini piramida donosi i treći najtiražniji slovenački list „Slovenske novice“.

Novinar Primož Hieng potpisuje interesantan tekst u sklopu ovog lista, odnosno u rubrici Magazin, Nedeljnih novica, a i sam naslov teksta je izuzetno interesantan „Došao u muzej, vidio piramidu“.

U zanimljivom tekstu slovenački novinar donosi priču o rekordnoj sezoni u Bosanskoj dolini piramida, posjetama Novaka Đokovića, ali i priznanjima koja je za svoj rad dobio osnivač Fondacije „Arheološki park: Bosanska piramida Sunca“, dr. Semir Osmanagić.

Novinar Hieng također slovenačkoj javnosti govori o istraživanjima u Visokom, te o najnovijim otkrićima koja se se desila u protekle dvije godine.

Nakon domaćih medija koji u sve većem broju obraćaju pažnju na projekat istraživanja prvih europskih piramida, te medija iz Srbije, koji su protekle sezone iz Visokog objavili brojne pozitivne priče, i slovenački mediji svojim čitateljima donose nove pozitivne priče iz Visokog, na početku nove sezone, za koju se nadamo da će biti ponovo rekordna.

IZVOR >>>

Zadnje ažuriranje ponedjeljak, 01 mart 2021 09:11

Podržimo projekat

Pretraga Arhive

 

http://www.youtube.com/user/BosnianPyramidsTV/featured?feature=context

 

https://soundcloud.com/bosnian_pyramid_of_the_sun_foundation

Video zapis iz Bosanske doline piramida 2014

Copyright 2005- © Fondacija--- “Arheološki park: Bosanska piramida Sunca, Archaeological Park: Bosnian Pyramid of the Sun Foundation. All rights reserved