ADNAN PAŠIĆ: GODIŠNJE OBJAVIMO PREKO 700 ČLANAKA I POŠALJEMO PREKO 5 MILIONA BILTENA

ADNAN PAŠIĆ: GODIŠNJE OBJAVIMO PREKO 700 ČLANAKA I POŠALJEMO PREKO 5 MILIONA BILTENA

Za uspješnost Fondacije „Arheološki park: Bosanska piramida Sunca“, kao i za širenje pozitivnih vijesti iz naše zemlje, velike zasluge pripadaju i ljudima iz sjene, ljudima iza monitora, a jedan od takvih je i Adnan Pašić, čovjek zadužen za web portale, biltene i brojne druge stvari u online svijetu.

– Dio Fondacije sam već pet godina, a tu sam došao po preporuci gospodina Ahmeda Bosnića s kojim sam i ranije radio na brojnim projektima. Što se tiče posla i obaveza zadužen sam za postavljanje sadržaja na naše multijezične web stranice i društvene mreže, grafički dizajn, održavanje servera, kreiranje reklamnih kampanja, slanje e-mail biltena, praćenje trendova, vođenje statističkih podataka, kao i korespodenciju sa našim gostima putem društvenih mreža. – otkrio nam je Pašić.

Pomenuo jako bitan podatak koji kaže da se godišnje na sajtu Fondacije objavi preko 700 članaka i da pošalju preko 5 miliona biltena! Zbog posla Adnan nije često na terenu, ali kada dođe u posjet kaže da svaki put vidi veliki napredak i na terenu.

– Svaki put se pozitivno iznenadim napretkom projekta. Tek kada lično posjetite kompleks bosanskih piramida, uvjerite se koliko je sve to uživo ljepše i bolje, nego na slikama ili webu. Ubuduće ću učiniti sve što mi tehnologija dozvoljava da se stvarna slika naših „jurassic“ parkova na što bolji način prezentuje publici širom svijeta. – ističe Pašić.

Posao u Fondaciji donio je i brojna nova poznanstva i prijateljstva, a svakodnevna komunikacija omogučila i brojna virtuelna druženja.

– Otkada sam u Fondaciji upoznao sam jako mnogo ljudi sa kojima često komuniciram, uglavnom preko interneta. Sa nekima sam za sve ove godine čak postao i prijatelj, a da se nikada u životu nismo lično upoznali, što je nažalost i jedna od mana virtuelnog druženja. – otkrio nam je Adnan.

Na kraju smo ga pitali i za budućnost projekta, ali i za novine koje nam Fondacija sprema, a koje će na još bolji način plasirati sliku iz naše zemlje u svijet.

– Ovaj projekat iz godine u godinu rapidno raste, dolazimo do novih otkrića i naučnih spoznaja koje iznova šokiraju javnost, a paralelno s tim uljepšavamo naše parkove prirode i obogaćujemo ih novim sadržajima. Nedavno smo postavili i kameru preko koje se može uživo gledati ulaz u tunele na Ravnama. Potrudit ćemo se da i ubuduće ispunjavamo svoju misiju, kako bi posjetioci naših portala, kao i naši gosti bili redovno informisani o svim novim dešavanjima i projektima Fondacije. – kazao nam je na kraju Adnan Pašić.

Galerija

Aktuelnosti

Prev Next

IZMJENJENO RADNO VRIJEME NA TUNELIMA I PIRAMIDI

IZMJENJENO RADNO VRIJEME NA TUNELIMA I PIRAMIDI

Obavještavamo javnost da se od petka 17. Aprila 2026. Produžava radno vrijeme na lokacijam Fondacije ‘Arheološki park: Bosanska piramida Sunca’.... Detaljnije

DR. SEMIR OSMANAGIĆ: Na današnji dan prije 20 godina počela istraživanja Bosanske doline piramida

DR. SEMIR OSMANAGIĆ: Na današnji dan prije 20 godina počela istraživanja Bosanske doline piramida

14.aprila 2006, godine počela su sistematska istraživanja u Bosanskoj dolini piramida, Govori dr. Semir Osmanagić osnivač Fondacije “Arheološki park: Bosanska... Detaljnije

Ispovijest Suzane Tot iz Čakovca: “U Visokom sam pronašla olakšanje i novi početak”

Ispovijest Suzane Tot iz Čakovca: “U Visokom sam pronašla olakšanje i novi početak”

U razgovoru sa Suzanom Tot iz Čakovca, donosimo priču o njenom dugogodišnjem zdravstvenom izazovu i neobičnom putu koji ju je... Detaljnije

ZDRAVSTVENO ISKUSTVO I EKSPERIMENT S VODOM: SVJEDOČANSTVO EMIRA ČEHOBAŠIĆA

ZDRAVSTVENO ISKUSTVO I EKSPERIMENT S VODOM: SVJEDOČANSTVO EMIRA ČEHOBAŠIĆA

Emir Čehobašić, porijeklom iz Banja Luka, a danas sa adresom u Danskoj, podijelio je svoje lično iskustvo o boravku u... Detaljnije

ODGAĐA SE AMERIČKA TURNEJA DR. OSMANAGIĆA ZA NOVEMBAR 2026.

ODGAĐA SE AMERIČKA TURNEJA DR. OSMANAGIĆA ZA NOVEMBAR 2026.

Obavještavamo javnost da se aprilska turneja pronalazača bosanskih piramida Dr. Semira Osmanagića po četiri američke države (Illinois, Airzona, Nevada, New... Detaljnije

IMPRESIJE S POSJETE

IMPRESIJE S POSJETE

Ajdine, želim se iskreno zahvaliti za nevjerovatno iskustvo prilikom posjete Bosanskim piramidama. Kratko ali slatko 🙂  Posjeta je zaista bila... Detaljnije

Italijanka Cristina Redi: Visoko vidim kao svoj drugi dom

Italijanka Cristina Redi: Visoko vidim kao svoj drugi dom

Grupa od 17 posjetilaca iz različitih dijelova Italije boravila je u Visokom, gdje su, u organizaciji turističke vodičice Cristine Redi,... Detaljnije

Policijski zvaničnici iz FBiH posjetili Bosanske piramide

Policijski zvaničnici iz FBiH posjetili Bosanske piramide

Ministar unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Emir Vračo i policijski komesar Admir Gazić bili su domaćini redovnog sastanka predstavnika policijskih struktura... Detaljnije

Copyright 2025- © Fondacija Arheološki park: Bosanska piramida Sunca. Sva prava zadržana.