U petak 12. septembra od 17:00 -20:00, u Multimedijalnoj sali Parka Ravne 2, gosti će imati priliku da prisustvuju besplatnom predavanju i učenju o DP2 metodi, moćnoj tehnici emocionalnog i energetskog oslobađanja koju je razvio Živorad Mihajlović Slavinski-svjetski priznati autor transformacionih metoda.
DP2 vam pomaže da brzo i efikasno neutralizujete unutrašnje konflikte, ograničavajuća uvjerenja i emotivne naboje, kako biste živjeli slobodnije i lakše.
Predavač je Tatjana Milana Nikčević iz Beograda. Predavačica i osnivačica je nekoliko transformacijskih metoda koje danas pomažu brojnim pojedincima na putu ličnog razvoja i unutarnje slobode.
U subotu i nedjelju, 13. i 14. septembra, od 10:00- 18:00 gosti će imati priliku i da učestvuju u dvije različite radionice (DP4 i unifikaciona tehnika te Duboki PEAT i 5-minutni metod za traume).
Ulaz na predavanje i parking su besplatni.
PRIJAVE NA RADIONICE I INFORMACIJE NA:
+38268288885 ilie-mail: peathmethod@gmail.com