MARIO ZNA i SEMIR OSMANAGIĆ- Ove informacije niko još nije čuo, postoji velika šansa da se spasimo.

MARIO ZNA i SEMIR OSMANAGIĆ- Ove informacije niko još nije čuo, postoji velika šansa da se spasimo.

Gost premijerne i prve emisije iz novog studija poznatijeg pod nazivom “Bunker” bio je dr Semir Osmanagić, istraživač, arheolog i antropolog sa decenijskim iskustvom i decenijskom pažnjom koju je posvetio globalnim dešavanjima.

Otkriće piramida u Visokom je bio samo početak i otvaranje vrata propagande koja na sve načine i danas ali bezuspešno pokušava da ospori tvrdnje i dokaze koje Osmanagić iznosi u javnost a vezane su kako za same piramide tako i za sva ostala i to najbitnija dešavanja u svetu.

Moj gost je pored svega ostalog otkrio i koje porodice kroje sudbinu sveta kao i činjenice vezane za današanju manipulaciju svetskom populacijom ali i načine putem kojih bi mogli da povratimo stanje u kojem smo živeli kao i da ga učinimo još boljim. Otkud NOVAK ĐOKOVIĆ kod njega i šta mu je sve rekao, šta je otkrio u Srbiji što našu zemlju treba da stavi u centar sveta?! Saznajte samo u premijernom intervjuu, direktno iz bunkera.

Vaša podrška je vrlo bitna, ukoliko želite da pomognete širenju ovog kanala ne zaboravite da kliknete na dugme “Subscribe” ili “Prati” kako biste već idući video videli PRVI!

Ukoliko želite da naručite već dobro poznatu majicu javite se putem email-a: mariobojic.rs@gmail.com ili putem društvenih mreža (linkove ka zvaničnim profilima pronaći ćete dole, u nastavku teksta)

Aktuelnosti

Prev Next

VISOKO U AUGUSTU POSTAJE CENTAR MEĐUNARODNOG SPORTA: TRI OLIMPIJSKA TURNIRA POD ZAJEDNIČKIM IMENOM “PYRAMID CUP 2026”

VISOKO U AUGUSTU POSTAJE CENTAR MEĐUNARODNOG SPORTA: TRI OLIMPIJSKA TURNIRA POD ZAJEDNIČKIM IMENOM “PYRAMID CUP 2026”

SAOPŠTENJE ZA MEDIJE Visoko će tokom augusta 2026. godine biti domaćin tri velika međunarodna sportska događaja okupljena pod zajedničkim nazivom... Detaljnije

Budizam u socijalističkom Vijetnamu

Budizam u socijalističkom Vijetnamu

Dr. Semir Osmanagić u posjeti najvećem Budinom kipu u Vijetnamu: da li je važna veličina? Detaljnije

Razglednica iz pra-Visokog

Razglednica iz pra-Visokog

Piše: ME Iban Vilibor Sinčić Još 2006. godine, na početku istraživanja Bosanske doline piramida, na platou Piramide Sunca pronađen je... Detaljnije

Volonterka iz Australije: U Visoko se vraćam svake godine

Volonterka iz Australije: U Visoko se vraćam svake godine

Volonterski program Fondacije „Arheološki park: Bosanska piramida Sunca“ već godinama predstavlja jedan od najprepoznatljivijih segmenata projekta Bosanske doline piramida. Kroz... Detaljnije

Ponagar donosi hinduističku tradiciju Vijetnamu

Ponagar donosi hinduističku tradiciju Vijetnamu

Dr. Semir Osmanagić odgovara otkud i otkad hinduizam u Vijetnamu Detaljnije

Moćna energetska lokacija: Proviralkata, Iljač, Bugarska

Moćna energetska lokacija: Proviralkata, Iljač, Bugarska

Naši preci, prije 7.000 godina, slavili su plodnost i živjeli u harmoniji s Majkom Zemljom. Detaljnije

Promocija knjige o Plejadama na bugarskom jeziku

Promocija knjige o Plejadama na bugarskom jeziku

Pronalazač bosanskih piramida Dr. Semir Osmanagić promovirao je svoju novu knjigu u Petriču, u Bugarskoj. Ovo je njegova druga knjiga... Detaljnije

Putevima Bogumila u Visokom 2027.

Putevima Bogumila u Visokom 2027.

Slavko, Asen, Samir i Semir najavili okupljanje u parku ‘Ravne 2’ prvi vikend u julu 2027. Tema: bogumili. Učesnici iz... Detaljnije

Copyright 2025- © Fondacija Arheološki park: Bosanska piramida Sunca. Sva prava zadržana.