DR. SIMONE ZOCCARATO: ANALIZA KRVI PRIJE I POSLIJE TUNELA

DR. SIMONE ZOCCARATO: ANALIZA KRVI PRIJE I POSLIJE TUNELA

U Visokom je, kao gost Fondacije “Arheološki park: Bosanska piramida Sunca”, boravio italijanski doktor Simone Zoccarato u periodu od 13.-19. septembra 2017.

U okviru istraživačkog projekta dr. Zoccarato je vršio analize uzoraka krvi prije ulaska u Podzemni labirint Ravne i nakon toga. Riječ je o sofisticiranim analizama koje se ne vrše na tradicionalan način u bolnicama. Uz pomoć mikroskopa italijanski stručnjak je analizirao kako energije tunela utiču na rad bijelih i crvenih krvnih zrnaca u organizmu.

Rezultati ispitanika su prijatno iznenadili ovog saradnika Fondacije. Naime, struktura, pokretljivost, oblik i rad crvenih i bijelih krvnih zrnaca je znatno unaprijeđen nakon boravka u tunelima. U pojedinim slučajevima, razlika je bila očigledna i laicima. Detaljnija proučavanja su pokazala da energije tunela rastvaraju toksične naslage kojima ne mogu ništa ni pravilna ishrana ni fizičko vježbanje. Kasnije se ti otrovi putem krvi, te dalje kroz jetru, mjehur i kožu izbacuju iz organizma.

Zaključak je da boravak u tunelima Ravne definitivno unaprijeđuje strukturu krvi u organizmu i njenu sposobnost borbe protiv nametnika i loših masti te da se odvija proces detoksifikacije i izbacivanje otrova iz organizma.

Doktor Zoccarato će uskoro objaviti i formalni izvještaj o svom istraživanju.

Galerija

Aktuelnosti

Prev Next

Големите историски лаги, со Dr. #SemirOsmanagić

Големите историски лаги, со Dr. #SemirOsmanagić

Прво гостување во #татунчоподкаст на балканскиот #indianajones , нашиот Dr. #SemirOsmanagić. Detaljnije

Alternativna historija | Dr. Semir Osmanagić u Atma centru Split

Alternativna historija | Dr. Semir Osmanagić u Atma centru Split

Ekskluzivni interaktivni program iz Atma centra Split! ➡️ U fokusu je predstavljanje jednog od najambicioznijih projekata u području alternativnih znanosti... Detaljnije

Haris Mutevelić (Sarajevo): ‘Kod mene je još težak početak’

Haris Mutevelić (Sarajevo): ‘Kod mene je još težak početak’

Vlasnik youtube kanala Dolly Bell o koncepciji i temama svog kanala. Predavanje održano na prvom regionalnom skupu ‘ALTER MEDIA –... Detaljnije

Januarski ambijent u kompleksu Ravne (14.01.2026)

Januarski ambijent u kompleksu Ravne (14.01.2026)

Detaljnije

Zaŝto je vijetnamska Tu Van pagoda jedinstvena u svijetu?

Zaŝto je vijetnamska Tu Van pagoda jedinstvena u svijetu?

Dr Semir Osmanagić posjetio budistički hram u Kam Rahnu u Vijetnamu i prošao kroz podzemni ‘Pakao’. Detaljnije

Dr Semir Osmanagić dolazi s novim otkrićima u Beograd i Novi Sad

Dr Semir Osmanagić dolazi s novim otkrićima u Beograd i Novi Sad

https://new.gigstix.com/event/dr-semir-osmanagic-najvaznija-arheoloska-otkrica-novi-sad-20-februar-2026 Detaljnije

POVODOM SMRTI ERICHA VON DANIKENA

POVODOM SMRTI ERICHA VON DANIKENA

Piše: Dr Semir Osmanagić Desetog januara 2026., u švicarskoj bolnici u Interlakenu, preminuo je Erich Von Daniken. Ovo je odlazak... Detaljnije

Park Ravne 2 prekriven snijegom: Zimski mir bez gužve

Park Ravne 2 prekriven snijegom: Zimski mir bez gužve

Park Ravne 2 ovih dana prekriven je velikom količinom snijega, što je ovom prostoru donijelo znatno mirniju atmosferu. Zbog zimskih... Detaljnije

Copyright 2025- © Fondacija Arheološki park: Bosanska piramida Sunca. Sva prava zadržana.