Proćiće nažalost godine i godine dok sadašnji “mainstream naućnici” ne budu zaslužno prozvani “pseudonaučnici”, i svest ljudi konačno dođe na svoje, ali sve dok je Vas, i naučnika poput Vas, tih će godina biti manje.
Veliki pozdrav, srećan rad!
S’ poštovanjem,
Ranković Stefan, Beograd






